Вицове.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
icon
БИСЕРИ ОТ ЖЕНСКИ ФОРУМ : ***Вярно ли е, че при гинекологичен преглед докторът си вмъква цялата ръка вътре, заедно с фенерче? ***Забременях миналата седмица. Има ли начин тези дни пак да забременея, за да родя близнаци? ***Може ли от това, че спя по корем, да не ми пораснат големи гърдите? ***С мъжа ми си направихме всички изследвания, добри са, но пак не може да имаме деца. Да сменя ли мъжа си?! ***Бременна съм вече от 24 седмици. Ако сурово месо е стояло в хладилника до сиренето, а на сутринта съм изяла това сирене мога ли да се заразя от някаква инфекция от месото? ***Вчера се лиших от девствеността си. Може ли вече да имам овулация? ***Какво да направя за да премахна разтягането ми на ануса? ***Вчера правих секс. Приятелят ми се еякулира на гърдите ми. Аз отидох в банята и се изкъпах. Може ли спермата му при миенето да е стигнала до влагалището и да забременея? Все пак бях овулация. ***Ако съм девствена мога ли да забременея, ако приятелят ми е свършил във ваната, където се къпахме заедно? ***Вече два месеца съм бременна. Вчера на мъжа ми правиха рентгенова снимка. Той опасен ли е за мен в момента? Има ли радиоактивно излъчване? Как да се предпазя от него? Мога ли да имам полов живот с него? Или да изчакам? ***Мога ли да си върна с операция девствеността за първата ми брачна нощ и мъжът ми да не се досети? Къде правят такива операции? ***Чисто естетически не ми харесва цвета на половите ми устни. Леко е тъмен. Как да го променя на по-светъл? ***Кажете ми какъв е оптималният размер на мъжкият член за дефлорация? На приятелят ми е 26х6 см. Добре ли е за пръв път? ***Миналата седмица се лиших от девственост. Нашите не знаят за това. Вярно ли е, че ако не правиш секс девствената ципа може пак да израсне? ***На 22 години съм. Скоро започнах полов живот. Вчера забелязах, че ми се появява целулит. Това свързано ли е с началото на половия ми живот? ***Може ли да забременея, ако спермата във влагалището ми е попаднала от уста? ***Какво да правя!!! Като си вземам вана много вода ми влиза във влагалището почти половин водна чаша)! И после почти час бавно изтича оттам! ***Възможно ли е забременяване по време на оргазъм? ***Вагината може ли да се износва?
Добавил: [email protected] (2973) вица

Още вицове за Разни

  • icon
    Жената е като динята, когато я избираш ту я стискаш ту я чукаш, но какво всъщност си взел разбираш едва като си я вземеш в къщи.
    Категории: Разни
    2851 0
    Добавил: /dir.bg

    Статус: Нов
  • icon
    С появата на Биткойн изразът: "аз да не ги копая тия пари!" изгуби смисъл....
    Категории: Разни
    1191 0
    Добавил: Любомира Спасова Сиракова (2003) вица

    Статус: Нов
  • icon
    На интервю за държавна работа: -Госпожице, защо решихте да работите точно в нашето учреждение? -Тате, стига глупости, де!
    Категории: Разни
    2811 0
    Добавил: Teodor Krastanov (1807) вица

    Статус: Нов
  • icon
    Питат деца: -От какво се страхуваш най-много? Павел: чудовища! Мими: Акули! Дани: Неумолимия ход на времето, който бавно, но неизменно ни влачи към неминуемата гибел.... Люси: Дани!
    Категории: Разни
    10370 0
    Добавил: Teodor Krastanov (1807) вица

    Статус: Нов
  • icon

    Мъж подскача от радост на гарата и крещи; Ураааа това наистина е бързия влак, подрани с цели 10 минути. Друг мъж се доближава и му казва; Извинете, че ви прекъсвам господине, но това е вчерашният влак.

    Категории: Разни
    11555 0
    Добавил: /dir.bg

    Статус: Нов
  • icon
    Шоуто на Слави се мести в Парламента
    Категории: Разни
    990 0
    Добавил: Teodor Krastanov (1807) вица
  • icon
    Руснаците обявили, че до няколко месеца ще имат ваксина срещу AstraZeneca
    Категории: Разни
    3897 8
    Добавил: delly (1993) вица

    Статус: Нов
  • icon
    Важно съобщение! Всички, ваксинирани с Pfizer и Moderna, да се явят до най-близката 5G клетка, за получаване на ъпдейт за новите версии на вируса. Ваксинираните със Спутник V могат да получат ъпдейта на УКВ 103,4 MHz. Тези с Астра да се пазят от ръжда.
    Категории: Разни
    2169 0
    Добавил: Любомира Спасова Сиракова (2003) вица

    Статус: Нов
  • icon
    Циганче при шивач. - Чиче, заший на това копче един балтон бре, да видим дали си майстор.
    Категории: Разни
    852 0
    Добавил: христо (1827) вица

    Статус: Нов
  • icon
    Акцията: - Не го яж, че е за утре! - приключи. Сега започва другата: - Яж, че ще се развали!
    Категории: Разни
    570 0
    Добавил: /dir.bg

    Статус: Нов
  • icon
    Обява: - Извършвам безплатно ваксинация по домовете. Изисква се само подпис под декларация, че мъжът ви не е в къщи.
    Категории: Разни
    590 0
    Добавил: Veline Nascimento (1785) вица
  • icon
    Минавам само да питам: - Може ли да се поръчват ваксини през Foodpanda?
    Категории: Разни
    617 0
    Добавил: христо (1827) вица

    Статус: Нов
  • icon
    2030 година. НАСА открива първия ресторант на Луната. Посетител пише в книгата за гости: - "Храната е добра, обслужването също, но липсва атмосфера..."
    Категории: Разни
    3931 0
    Добавил: delly (1993) вица

    Статус: Нов
  • icon

    - Как изкара уикенда? - Е на, виж това видео и ще разбереш. - К’во видео, бе? Това е снимка как лежиш на дивана! - Видео е!

    Категории: Разни
    1559 0
    Добавил: Veline Nascimento (1785) вица

    Статус: Нов
  • // OneSignal Bell