
Иванчо отишъл на пазара в магазин за плодове и зеленчуци.
Продавачката:
- Така! Добре, 5 кг. круши по 3,50 лв., 10 кг. ябълки по 2,80 лв., 8кг. банани по 3,20 лв. Общо 71,10 лв. А ти имаш ли толкова пари?
- Не, исках само да ми решите задачата от домашно.
Коментари
Коментирай